دسته بندی
- دبورا جی.کاکس 58 ساله به اتهام رابطه نامشروع با دانش آموز دبیرستانی که در آن کار می کرد، بازداشت شد.
بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها


دیلی میل نوشت این دستیار معلم 58 ساله توسط پلیس منطقه ناپرویل شیکاگو بازداشت شده و رسما بدلیل داشتن رابطه با یکی از دانش آموزان پسر دبیرستانی که در آنجا کار می کرد، تحت تعقیب قرار گرفت.
بازداشت خانم معلم به اتهام رابطه نامشروع با شاگردش + عکس ها


متهم سالهاست در دبیرستان نیوکا در منطقه هندی نشین، بعنوان دستیار درس انگلیسی می داده و معلم خصوصی بیرون از مدرسه نیز بوده است.

بر اساس مدارک پلیس وی از ماه ژانویه تا ماه می سال گذشته میلادی روابط نامشروع با پسر بچه دبیرستانی داشته است. وی در سال 2001 وارد این مدرسه شده و هنگام استخدام به صورت معمولی چک شده است. در مدارک کاری متهم، چیزی مبتنی بر سوء رفتار دیده نمی شود. وی رسما به دو مورد حمله و آزار و اذیت متهم شده و اینک با وثیقه 50 هزار دلاری موقتا آزاد شده است. روز چهارم آوریل مجددا باید در دادگاه حاضر شود.

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم

طراحی سایت, طراحی سایت رایگان, طراحی سایت پلان, طراحی سایت ارزان, طراحی سایت فلش, طراحی سایت با جوملا, طراحی سایت مدرسه, طراحی سایت آنلاین, طراحی سایت در اصفهان, طراحی سایت در اصفهان, طراحی سایت جوملا, طراحی وب سایت, طراحی وب سایت رایگان, طراحی وب سایت در کانادا, طراحی وب سایت حرفه ای, طراحی وب سایت ارزان, طراحی وب سایت radcom, طراحی وب سایت قیمت, بهینه سازی سایت, بهینه سازی وب سایت

Cloob Print Google+
امروز در ایران فروم
پربیننده های روز