دسته بندی
حسین هدایتی رئیس هیات مدیره پرسپولیس در جمع تعدادی از دوستان خود در یكی از هیات‌‏های عزاداری با بیان مطلب فوق گفت:‌‏ زمانی كه افشین قطبی از پرسپولیس رفت من منتظر این اتفاق بودم و پیشنهاد...


بمب خبری پرسپولیس لو رفت!!


برای به خدمت گرفتن یك مربی بزرگ مثل فاتح تریم پنج میلیارد تومان كنار گذاشته‌‏ام و اگر شرایط فراهم شود به زودی این مربی را به پرسپولیس خواهم آورد.

حسین هدایتی رئیس هیات مدیره پرسپولیس در جمع تعدادی از دوستان خود در یكی از هیات‌‏های عزاداری با بیان مطلب فوق گفت:‌‏ زمانی كه افشین قطبی از پرسپولیس رفت من منتظر این اتفاق بودم و پیشنهاد حضور فاتح تریم مربی بزرگ تركیه‌‏ای را ارائه كردم اما آن زمان مخالفت‌‏هایی صورت گرفت كه این امر میسر نشد.

هدایتی گفت: طبیعتاً تیم بزرگ مربی بزرگ می‌‏خواهد و من كه از بچگی عاشق پرسپولیس بوده‌‏ام دوست دارم یك مربی بزرگ برای این تیم به خدمت بگیرم هر چند كه افشین پیروانی هم یكی از مربیان خوب فوتبال ماست و بسیار برای پرسپولیس دلسوزی می‌‏كند ولی باید بپذیریم كه مربیانی مثل فاتح تریم می‌‏توانند در پیشرفت فوتبال باشگاهی ایران تاثیر بسزایی داشته باشند.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس افزود: برای این منظور شخصاً‌ پنج میلیارد تومان برای به خدمت گرفتن فاتح تریم كنار گذاشته‌‏ام و اگر شرایط فراهم شود به زودی این مربی را برای پرسپولیس به خدمت خواهیم گرفت.

هدایتی كه این صحبت‌‏ها را 24 ساعت قبل از تغییر و تحول در مدیریت پرسپولیس بیان می‌‏كرد، افزود: آقای مصطفوی رفتنی است و بهترین گزینه برای جانشینی‌‏اش هم عباس انصاری‌‏فرد است كه با وی به توافق رسیده‌‏ام و سازمان تربیت‌‏بدنی نیز آقای انصاری‌‏فرد را تایید كرده است.
رئیس هیات مدیره پرسپولیس كه 24 ساعت پیش از كناره‌‏گیری مصطفوی این صحبت‌‏ها را انجام می‌‏داد از آخرین فرصت‌‏ها برای افشین پیروانی خبر داد و گفت: تصور ما این است كه با كناره‌‏گیری مصطفوی، پیروانی هم استعفا بدهد اما در هر حال خانواده پرسپولیس بیش از این نمی‌‏تواند تحمل این شكست‌‏ها را داشته باشد و ما به فكر بزرگ ماندن پرسپولیس هستیم بنابراین حضور یك مربی بزرگ در جمع تیم پرسپولیس اجتناب ناپذیر است.

گردآوری شده توسط: گروه سرگرمی ایران فروم
Cloob Print Google+