دسته بندی
با آغاز هفته دفاع مقدس، مردم در سراسر کشور با ادای احترام به ساحت مقدس شهدا مجددا با آنها تجدید میثاق کردند.
پنجشنبه شب بازیگران و عوامل پشت صحنه فیلم سینمایی "فی تی له و ماه پیشونی" که چندی است برای فیلمبرداری در یزد به سر می برند، به مناسبت هفته دفاع مقدس به ساحت شهدای هشت سال حماسه ادای احترام کردند.
حضور نیوشا ضیغمی و همسرش در مزار شهدا +عکساین گروه ابتدا با حضور در مسجد حظیره و حضور بر سر مزار سومین شهید محراب آیت الله صدوقی و نماینده ولی فقیه و امام جمعه فقید یزد، حجت الاسلام شیخ محمدعلی صدوقی با اهدای تاج گلی به یادگاران انقلاب ادای احترام کردند.
حضور نیوشا ضیغمی و همسرش در مزار شهدا +عکسدر ادامه تیم فیلمبرداری فیلم سینمایی فی تی له و ماه پیشونی با حضور در گلزار شهدای خلدبرین یزد، با اهدای شاخه گلی بر مزار این یاران سفر کرده، با آنها تجدید میثاق کردند.
حضور نیوشا ضیغمی و همسرش در مزار شهدا +عکساین فیلم سینمایی با ژانر کودک و نوجوان و به تهیه کنندگی "سید احمد نجفی" و کارگردانی "آرش معیریان" چندی است که در یزد در حال تولید است.
حضور نیوشا ضیغمی و همسرش در مزار شهدا +عکس


سید احمد نجفی، سیروس گرجستانی، نیوشا ضیغمی، علی فروتن، محمد مسلمی، حمید گلی، یوسف صیادی، گیتی ساعتچی، اصغر سمسارزاده، چنگیز جلیلوند و... از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

گردآوری شده توسط: گروه سرگرمی ایران فروم

عکس جدید نیوشا ضیغمی و همسرش, عکس نیوشا ضیغمی با همسرش, عکس نیوشا ضیغمی و همسرش

Cloob Print Google+