دسته بندی
کارگردان ماهی ها عاشق می شوند ،چهار سال پیش نمایش "در مصر برف نمی‌بارد" را با حضور بازیگرانی نظیر گلاب آدینه..


علی رفیعی با،شکار روباه ،به تئاتر باز می گردد


علی رفیعی پس از چهار سال دوری از عرصه تئاتر اواخر تابستان سال آینده نمایش "شکار روباه" را در تالار وحدت روی صحنه می‌برد.
"سال 1355 نمایشی با نام "خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی‌خان فراهانی" را در تئاتر شهر روی صحنه بردم که نمایشی تاریخی نبود، ولی نگاهی به تاریخ و زمان معاصر خود داشت. "شکار روباه" نیز نگاهی به تاریخ و زمان معاصر دارد.
رفیعی درباره اجرای "شکار روباه" بعد از فاصله‌ای 17 ساله از نگارش آن یادآور شد: "این متن را حدود 17 سال قبل نوشتم و تغییراتی در آن دادم. در آن زمان که متن را نوشتم مشکلاتی برای به صحنه بردن آن وجود داشت که این امر در حال حاضر برطرف شده و مشکلی برای اجرای اثر وجود ندارد."وی در پایان درباره زمان و مکان اجرای و گروه بازیگری "شکار روباه" گفت: "گروه بازیگری اکثرا همان گروه همیشگی من در کارهای قبلی خواهند بود. ما تمرینات نمایش را از اواسط یا اواخر بهار 87 شروع می‌کنیم و اواخر تابستان 87 نمایش را به صحنه می‌بریم. مکان اجرای این نمایش هم به احتمال زیاد تالار وحدت خواهد بود."علی رفیعی چهار سال پیش نمایش "در مصر برف نمی‌بارد" را با حضور بازیگرانی نظیر گلاب آدینه در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه برد. او در این مدت فیلم سینمایی "ماهی‌ها عاشق می‌شوند" را هم کارگردانی کرد که با استقبال رو به رو شد.

گردآوری شده توسط: گروه فرهنگ و هنر ایران فروم
Cloob Print Google+