دسته بندی
هر بار كه اين پسر را مي‌ديدم ناخودآگاه عصباني مي‌شدم. روز حادثه وقتي دخترم در حمام بود حامد به خانه‌مان آمد و از من خواست او را صدا بزنم تا با هم به گردش بروند ...


قتل حامد پسری که قرار بود داماد خانواده شود


مردي كه پسر مورد علاقه دخترش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده است، در دادگاه كيفري استان فارس پاي ميز محاكمه مي‌رود.

اين مرد كه حسن نام دارد دو روز بعد از قتل به پليس آگاهي شيراز رفت و خودش را به‌عنوان قاتل معرفي كرد. او روز چهارم فروردين سال‌جاري پس از حضور در پليس آگاهي به افسر كشيك اداره ويژه مبارزه با قتل گفت: «من پسري را كشته‌ام و جسد آن پسر الان در حمام خانه‌ام است.»

ماموران بعد از ثبت اظهارات مرد 70ساله راهي خانه وي شدند و وقتي به حمام پا گذاشتند، خودشان را در برابر جنازه پسر جواني ديدند كه آثار ضربات متعدد چاقو روي پيكرش مشهود بود. تعداد و عمق ضربات نشان مي‌داد حسن نسبت به مقتول كه حامد نام داشت كينه زيادي داشت. اين در حالي بود كه دماي بدن مقتول و شواهد ديگر نشان مي‌داد چند روزي از مرگ اين پسر مي‌گذرد.

بعد از انتقال جنازه به پزشكي قانوني به دستور بازپرس پرونده بازجويي‌ها از متهم آغاز شد. او گفت: «حامد با دخترم دوست بود و با او رابطه داشت. البته همه اعضاي خانواده در جريان اين موضوع قرار داشتند و حتي كارهاي مقدماتي انجام شده بود تا آن دو با هم ازدواج كنند. من اصلا از حامد خوشم نمي‌آمد و معتقد بودم او به درد زندگي با فرزندم نمي‌خورد اما چون دخترم به شدت براي اين ازدواج اصرار مي‌كرد چاره‌اي نديدم جز اينكه اعلام رضايت كنم.»متهم ادامه داد: «بعد از آن روابط حامد و دخترم ادامه داشت و من همچنان از او متنفر بودم و هر بار كه اين پسر را مي‌ديدم ناخودآگاه عصباني مي‌شدم. روز حادثه وقتي دخترم در حمام بود حامد به خانه‌مان آمد و از من خواست او را صدا بزنم تا با هم به گردش بروند. با ديدن حامد باز هم عصبي شدم و با تندي جوابش را دادم. پسر جوان هم به تلافي در را محكم كوبيد. اين كار او من را خشمگين‌تر كرد و باعث شد چاقويي بردارم و به طرف او بروم. حامد در اين هنگام به سمت داخل خانه فرار كرد و من هم تعقيبش كردم. آن موقع دخترم از حمام بيرون آمده بود. حامد را جلو در حمام گرفتم و با چاقو ضربه‌اي به او زدم. ناگهان خون همه بدنش را فراگرفت و او روي زمين افتاد. بعد وي را كشان‌كشان به داخل حمام بردم و ضربات بعدي را وارد كردم.»

قاتل 70ساله در ادامه اعترافاتش گفت: «آن لحظات اصلا به حال خودم نبودم و نمي‌فهميدم چه كار مي‌كنم فقط يادم است ضربات متعددي را به وي وارد و زمان زيادي را صرف اين كار كردم. بعد از حمام بيرون آمدم و در آنجا را بستم و به دختر و همسرم گفتم حق ندارند در اين رابطه حرفي بزنند.»كارآگاهان بعد از شنيدن اين اعترافات متهم را به خانه‌اش بردند تا صحنه جنايت را بازسازي كند از سوي ديگر اولياي دم مقتول با مراجعه به دادسرا عليه حسن شكايت كردند و خواستار رسيدگي به اين پرونده شدند.

متهم بعد از اينكه به دادسرا انتقال يافت بار ديگر اظهارات قبلي‌اش را تكرار كرد و گفت به دليل نفرت از حامد او را به قتل رسانده است. اين مرد همچنين درباره تسليم شدن خودش گفت: «بعد از اينكه حامد را كشتم جسدش را در همان حمام رها كردم و جنازه دو روز تمام آنجا بود. مي‌خواستم بعدا در فرصت مناسب آن را از خانه بيرون ببرم ولي بعد از دو روز دچار عذاب وجدان شدم و تصميم گرفتم خودم را تسليم كنم.»بنابراين گزارش بعد از اتمام تحقيقات مقدماتي براي متهم قرار مجرميت و كيفرخواست صادر شد و او به‌زودي در دادگاه كيفري استان فارس پاي ميز محاكمه خواهد رفت.

منبع: شرق

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
امروز در ایران فروم
پربیننده های روز