دسته بندی
خبرگزاري فارس: «مهران مديري» مجموعه جديد طنز خود را با حضور بازيگراني چون «رضا فيض نوروزي» و «فلامك جنيدي» كليد زد.


«مهران مديري» سريال جديد خود را كليد‌زد


به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، «مهران مديري» مجموعه جديد خود را كه هنوز نامي براي آن انتخاب نكرده است در لوكيشني در خيابان ملاصدراي تهران كليد زد.
بنابر اين گزارش، اين مجموعه جديد در 15قسمت براي پخش در ايام نوروز1387 ساخته خواهد شد و «مهران مديري» در آن نقش اول را بازي خواهد كرد.
تا به حال حضور بازيگراني چون سيامك انصاري، هادي كاظمي، شقايق دهقان، بهنوش بختياري و اليكا عبدالرزاقي در آن قطعي شده و احتمالا بازيگران سرشناس ديگري مانند «امين حيايي» و «خسرو شكيبايي» نيز در دو قسمت آن حضور خواهند داشت.
داستان‌هاي اين مجموعه كه قرار است از شبكه سوم سيما پخش شود توسط «محراب قاسم‌خاني» و «پيمان قاسم‌خاني» نوشته شده و لوكيشن‌هاي اصلي آن نيز در تهران هستند.
داستان اين مجموعه تلويزيوني كه در آن مهران مديري بازيگر نقش «مهران» خواهد بود درباره فردي است كه بي‌گناه به كلاهبرداري متهم مي‌شود و به دليل اين اتهام هربار درگير ماجرايي تازه مي‌شود.
داستان‌هاي اين مجموعه جديد كه به صورت اپيزوديك ساخته خواهد شد، به هم پيوسته است و بازيگران اين بار در داستان‌ها حضوري كوتاه خواهند داشت.
فضاي كار جديد «مهران مديري» آپارتماني است و داستان آن هيچ شباهتي به كارهاي قبلي او ندارد.
آخرين ساخته تلويزيوني «مهران مديري» مجموعه «باغ مظفر» بود كه سال گذشته از شبكه سوم سيما پخش شد و آخرين كار غيرتلويزيوني ساخته شده توسط او، مجموعه «گنج مظفر» است كه در قالب مجموعه سي دي ساخته شده و به زودي روانه بازار خواهد شد

گردآوری شده توسط: گروه فرهنگ و هنر ایران فروم
Cloob Print Google+