دسته بندی
این ماسک به دلیل داشتن گوجه فرنگی برای آقایان که نوع پوستشان تفاوتهای خاصی در مقایسه با پوست خانمها دارد مناسبتر است ...

ماسکی جهت رفع چین و چروک مخصوص پوست آقایان !


برای رفع چین و چروک پوست آقایانی که کم کم بعد از سی سالگی خطوط پیشانی و دور چشمشان نمایان می شود چه ماسکی پیشنهاد می کنید؟!

از آنجایی که پوست آقایان از هر نوع از انواع پوستها باشد تفاوتهای خاص خود را در مقایسه با خانمها خواهد داشت بنابر این ماسک ماست و گوجه فرنگی می تواند در رفع چین و چروک و پاکسازی پوستشان بسیار موثر باشد.
استفاده ی هفته ای دو بار از این ماسک سبب شادابی و در عین حال پاکسازی پوست شده و به آنها در به نعویق انداختن چین و چروکها به خصوص در ناحیه ی پیشانی کمک خواهد کرد.

به این ترتیب عمل کنید که:
یک عدد گوجه فرنگی کوچک را رنده کرده و با دو قاشق غذاخوری ماست پر چرب مخلوط کنید، سپس آن را به آرامی روی پوست بخوابانید و سعی کنید در این زمان به حالت خوابیده بوده و تا زمان شستشوی آن خنده و صحبت نکنید، پس از جذب و خشک شدن آن بر روی پوست که بین 15 تا 20 دقیقه طول خواهد کشید ابتدا صورت را با آب ولرم و سپس با آب سرد و خنک شستشو دهید.
توجه داشته باشید پس از شستشوی ماسک بهتر است پوست یا به حالت طبیعی خشک شود و یا از یک دستمال کاغذی نرم به آرامی برای خشک کردن استفاده شود.

گردآوری شده توسط: گروه سبک زندگی ایران فروم
Cloob Print Google+
پربیننده های روز