دسته بندی
از صبح چهارشنبه فیلم سینمایی «مامان بهروز منو زد» که در آن نیما نکیسا دروازه بان اسبق پرسپولیس ایفای نقش کرده، روی پرده میرود.

به گزارش شبکه ایران قرار است از این هفته سه فیلم تازه روی پرده برود. «پایان دوم» ساخته یعقوب غفاری، «چشم» ساخته جمیل رستمی و «مامان بهروز منو زد» ساخته عباس مرادیان عناوین این فیلمها هستند.

این سه فیلم از صبح چهارشنبه اکران خواهند شد. در این میان «چشم» با بازی مهدی احمدی و لادن مستوفی داستان کارگردانی را بیان میکند که در معرض خیانت نسبت به همسرش قرار میگیرد. این فیلم در گروه مخاطب خاص(هنر و تجربه) اکران میشود.

«پایان دوم» ساخته یعقوب غفاری نیز با فیلمنامه ای از سعیدآلبو عبادی و یعقوب غفاری ساخته شده و در آن بازیگرانی نظیر آنا نعمتی، دانیال عبادی، زیبا بروفه، مجید یاسر، مهدی فقیه، هاشم آذرحوا و صدف السادات بهشتی ایفای نقش میکنند. داستان فیلم درباره رویا و عشق، عشق و آرمان، آرمان و زمان، زمان و وصل، وصل و هجر، هجر و پایان و پایان و امید است. این فیلم در گروه سینمایی آزاد روی پرده میرود.

اکران فیلمی با بازی نیما نکیسا!!! (+عکس)


نمایی از پشت صحنه فیلم «مامان بهروز منو زد»

«مامان بهروز منو زد» هم که فیلم کودک است دو سال قبل ساخته شده و بازیگرانی همچون حمید لولایی، رضا ناجی و فلور نظری در آن ایفای نقش می کنند. نکته جالب درباره این فیلم حضور نیما نکیسا دروازه بان سالهای دور تیم پرسپولیس در آن است.

«مامان بهروز منو زد» داستان زندگی نوجوانی به نام بهروز را روایت می کند که برای به دست آوردن خواسته های خود مجبور است در تیم فوتبال مدرسه حضور یابد. این فیلم هم در گروه آزاد اکران میشود.

گردآوری شده توسط: گروه فرهنگ و هنر ایران فروم
Cloob Print Google+