دسته بندی
مردی پس از سرقت پول‌های يكی از اقوامش در كرج او را كشت اما هنگام فرار روی آفتابگير مغازه‌ای سقوط كرد و خودش نيز كشته شد.


مرگ قاتل هنگام فرار از خانه مقتول!


جام‌جم:چند شب پيش مردي با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 كرج تماس گرفت و از كشته شدن مرد همسايه‌اش كه در طبقه دوم يك مجتمع مسكوني در مهرشهر زندگي مي‌كرد، خبر داد.

دقايقي بعد ماموران كلانتري 22 مهرشهر با حضور در محل در تحقيق از همسايه‌ها متوجه شدند آنها با شنيدن سر و صدا از خانه همسايه‌شان كه كاووس نام داشته و 67 ساله بوده، وارد خانه‌اش شده و مشاهده كرده‌اند اثاثيه خانه به‌هم ريخته و جسد صاحبخانه كف يكي از اتاق‌ها افتاده است.

ماموران پس از كسب اطلاعات از همسايه‌ها، با هماهنگي قضايي با بازپرس كشيك ويژه قتل دادسراي جنايي استان البرز قصد انتقال جسد به پزشكي قانوني را داشتند كه در همين موقع صداي فرياد مردي را شنيدند.

كشف جسد دوم در آفتابگير مغازه

ماموران بلافاصله به خيابان آمدند و مشاهده كردند، مردي از ساختمان محل حادثه به پايين سقوط كرده و روي آفتابگير يك مغازه خواربارفروشي افتاده است.

اين موضوع نيز به بازپرس كشيك دادسرا گزارش و با هماهنگي قضايي، جسد به پايين منتقل شد.ماموران براي شناسايي هويت اين فرد به بازرسي از او‌ پرداختند، اما به جاي مدرك هويتي از جيب‌هايش او مقدار زيادي پول كشف كردند.

ماموران با مشكوك شدن به موضوع ، از همسايه‌ها خواستند تا هويت جسد را شناسايي كنند كه آنها، او را از اقوام كاووس ـ مرد كشته شده ـ معرفي و عنوان كردند، اين مرد هر از گاهي به ملاقات او مي‌آمده و شب حادثه نيز در خانه وي مهمان بوده است.

به اين ترتيب، ماموران دوباره خانه مقتول را بررسي و مشاهده كردند پول‌هاي كاووس به سرقت رفته است.

سرهنگ گل‌صباحي، رئيس‌پليس آگاهي استان البرز در اين باره گفت: با جمع‌بندي اين اطلاعات، معلوم شد جسد دوم متعلق به عامل جنايت است كه به انگيزه سرقت وارد خانه يكي از اقوامش ـ كاووس ـ شده و پس از قتل او و سرقت پول‌هايش، هنگام فرار از محل حادثه به پايين سقوط كرده و جانش را از دست داده است.

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
امروز در ایران فروم
پربیننده های روز