دسته بندی
شاید برای عده ای حضور تیلور سویفت در مهمانی شان بسیار با افتخار باشد ولی در مورد عروسی دختر عموی کندی (پسری که به تازگی با او ارتباط دارد) این طور نبود.

مادر عروس به نام ویکتوریا گیفورد کندی به خبرنگار اعلام کرد دوبار از این خواننده 22 ساله خواسته محل عروسی که در هتل بوستون بود را ترک کند ولی او این کار را نکرده است.

ویکتوریا به خبرنگار روزنامه اعلام کرد که تیلور سویفت و کانر کندی که پسر بزرگ رابرت اف. کندی موخر ، یک ساعت قبل از عروسی به صورت کتبی خواستند تا به عروسی بیایند که در جواب به صورت مودبانه و محکم جواب خیر به آنها داده شد.

خواننده ای که بدون دعوت به عروسی رفت +عکس


این خانم در ادامه اظهار داشت: با وجود جواب خیر آنها به مهمانی آمدند.. و من خودم به شخصه از خانم سویفت که حضور او کل مراسم را تحت شعاع خود قرار داده بود خواستم مراسم را ترک کند.

و از سوی دیگر سخن گوی خانم تیلور سویفت نیز اعلام کرد که این خواننده دعوت بوده و حتی عروس خانم به نام کایل کندی بسیار به او خوش آمد گفته است.

کایل کندی دختر مایکل لی موین کندی و نوه رابرت اف کندی است که در سال 1968 در هتل لس آنجلس به قتل رسید. پدرش مایکل نیز در یک سانحه اسکی در کلورادو در سال 1997 کشته شد.

خواننده ای که بدون دعوت به عروسی رفت +عکس


کایل کندی و همسرش لیام کر

کانر اولین پسرعموی کایل بوده و طبق گفته ویکتوریا او توسط داماد یعنی لیام کر که مدیر اصلاح آموزشی است به عروسی دعوت شده بود ولی زحمت جواب اینکه دعوت را می پذیرد یا نه را نداده بود.

وقتی این خانم خواننده مشهور و کانر کندی وارد لابی هتل شدند همه به سمت آنها هجوم برده تا امضا بگیرند و نظم مراسم به هم ریخت. مادر عروس از آنجا که می خواست دختر و دامادش گل سرسبد مراسم باشند تیلور سویفت را از مراسم بیرون کرده بود.

خواننده ای که بدون دعوت به عروسی رفت +عکس

خواننده ای که بدون دعوت به عروسی رفت +عکس

گردآوری شده توسط: گروه سرگرمی ایران فروم
Cloob Print Google+