VLC Media Player 2.2.0 20140124 + Portable مالتی مدیا

دانلود نرم افزار رایگان


»

VLC Media Player 2.2.0 20140124 + Portable مالتی مدیا

VLC Media Player 2.2.0 20140124 + Portable مالتی مدیا

VLC Media Player 2.2.0 20140124 امروزه با پیشرفت فناوری و تولید فیلم‌ها با کیفیت فوق العاده تماشای فیلم‌ها به تفریحی برای افراد تبدیل شده است. فیلم‌هایی که کیفیت فوق العاده دارند و در فرمت‌های مختلف به کاربران عرضه می‌شوند. اکثر کاربران و افراد برای تماشای فیلم‌های خود به رایانه‌های شخصی روی می‌آورند.
این کاربران اغلب برای تماشای هریک از فرمت‌های مختلف فیلم‌ها می‌بایست نرم افزاری جداگانه نصب کنند که بیشتر این ابزار‌ها حجم زیادی از حافظه را اشغال کرده و در یک کلام نرم افزار‌های سنگینی به شمار می‌روند.
VLC Media Player نام نرم افزاری با حجم بسیار کمتر از نرم افزاری‌های مشابه می‌تواند ۹۹ درصد فیلم‌هایی را که کاربران اغلب تماشا می‌کنند را اجرا نماید.
حجم پائین و محیط بسیار ساده نرم افزاری از مهم ترین قابلیت‌های این نرم افزار محسوب می‌شود. در نظر بگیرید برای اجرای DVD‌های خود باید نرم افزارهای سنگینی همچون Cyberlink PowerDVD و یا Corel WinDVD را بر روی سیستم خود نصب کنید. این نرم افزار‌ها ضمن این که فضای نسبتاً زیادی از‌هارد دیسک شما را اشغال می‌کنند ، برای اجرای فیلم‌ها نیز فضای زیادی هم از حافظه سیستم یعنی Ram را اشغال می‌کنند. اما VLC بسیار کم حجم و سبک است در حالی که می‌تواند به راحتی DVD‌ها را نمایش دهد.

VLC Media Player 2.2.0 20140124 + Portable مالتی مدیا دانلود با لينک مستقيم