دسته بندی
پروانه معصومی بارها «مادر» قصه‌های تلویزیونی شده است؛ او در زندگی واقعی‌اش هم یک مادر است و در این زمینه می‌گوید: با توجه به حرفه‌ی بازیگری‌ام، همیشه مادر بودنم در درجه‌ اول و سپس بازیگری‌ام مطرح بوده و هست.

این بازیگر سینما و تلویزیون همزمان با روز مادر گفت: در طول عمرم که کار بازی در سینما و تلویزیون را داشتم، هرگز کاری را قبول نکردم که مدتها از تنها فرزندم دور باشم، چرا که در مقام یک مادر معتقدم همیشه اول فرزند و وظیفه مادری و سپس بازیگری یا هر شغل دیگری مهم است.

[center]خانم بازیگر :ممنوع کردم کسی روز مادر را به من تبریک بگوید!

وی که به گفته‌ خودش در حال حاضر کار جدیدی برای سینما و تلویزیون ندارد، با بیان اینکه همیشه حس واقعی مادر بودنش را وارد نقش‌هایش می‌کند، اظهار کرد: همیشه در فیلم و سریال‌هایی که نقش مادر را عهده‌دار بودم، وقتی بازیگری به عنوان فرزند مقابلم قرار می‌گرفت، حس می‌کردم فرزند خودم است؛ چرا که یک مادر در همه حال مادر است، حتی زمانی که در بیرون از منزل هم کودکی زمین می‌خورد، نگاه مادرانه دخیل می‌شود و گویا فرزند خودش است که روی زمین افتاده است. حس مادر بودن در صورتی فهمیده می‌شود که مادر باشی و تا قبل از آن شاید یک دلسوزی معمولی باشد.

معصومی در ادامه درباره‌ ایفای نقش‌های مادرانه‌اش در تلویزیون و سینما مطرح کرد: بازیگری به سن و سال من فقط نقش مادر بودن را می‌طلبد؛ به عنوان مثال هیچ وقت به من بازیگر که مادر هستم نقش «هفت تیرکش»، «دزد» و ... را نمی‌دهند، خودم هم همین نقش‌های مادرانه‌ام را دوست دارم چرا که معتقدم کمال یک زن در مادر بودن است.

این بازیگر در پایان صحبت‌های خود ضمن تبریک روز مادر خاطرنشان کرد: روز مادر را به همه‌ آن‌هایی که مادر هستند تبریک می‌گویم. من مادرم را خیلی زود از دست دادم به همین خاطر ممنوع کردم که کسی روز مادر را به من تبریک بگوید و از تنها فرزندم هم خواستم که هیچ وقت این روز را به من تبریک نگوید. امیدوارم سایه همه مادران بالای سر فرزندانشان باشد و فرزندی نباشد که مادرش را زود از دست بدهد.

گردآوری شده توسط: گروه سرگرمی ایران فروم
Cloob Print Google+