دسته بندی
علی كریمی پاسخ دایی را داد

علی کریمی در مورد صحبت های علی دایی علیه خودش و اینکه گفته چرا او در مورد پرسپولیس صحبت می کند، گفت: «تصمیم گرفتم در مورد پرسپولیس صحبت نکنم. من خودم را پرسپولیسی نمی دانم در مقابل افرادی که در این تیم زحمت کشیدند کسانی که 15 تا 20 سال در این تیم بازی کردند. من که 5 - 6 سال بازی کردم در مقابل آن ها خودم را پرسپولیسی نمی دانم. این صحبت هایی که بیان می شود برای عوام فریبی است. اگر صحبتی کردم شخصی و شخصا در مورد دایی بوده و نه اسم پرسپولیس و هواداران این تیم را بیان نکردم. بهتر است مثل دو مرد با هم تسویه حساب کنیم. رو در رو با یکدیگر حساب و کتاب کنیم و این مسئله را به گردن هواداران نیاندازیم. بهتر است تمرکزمان را روی تیم خود بگذرایم من به عنوان بازیکن به تراکتورسازی و دایی به عنوان مربی به پرسپولیس فکر کند. به احترام هواداران پرسپولیس چیزی نمی گویم. مردم به من لطف داشتند تمام تمرکزم را الان روی تراکتورسازی گذاشتم و برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنیم.»

کریمی در مورد اینکه دایی گفته او ثبات ندارد و یک روز خداحافظی کرده و روز دیگر به فوتبال بازگشته است عنوان کرد: «این را می گذارم به عهده برنامه 90 که آن ها این مسئله را بررسی کنند. آن وقت معلوم می شود که من بیشتر ثبات داشتم یا ایشان مردم باید قضاوت کنند. من اگر خداحافظی کردم تصمیمم احساسی بود و فردای آن مشورت کردم و تصمیم دیگری گرفتم. فکر نمی کنم این موضوع به کسی ارتباط پیدا کند. به کسی مربوط نیست که او موضع گیری می کند. این ها بهانه است اگر حرف داریم چیز درست حسابی بگوییم که مردم لذت ببرند. مگر کریم باقری از تیم ملی خداحافظی نکرد. دایی سرمربی تیم ملی شد من را دعوت کرد که خداحافظی کردم و به تیم ملی نرفتم. آن ها رفتند کریم باقری را آوردند که خداحافظی کرده بود. اگر فردوسی پور عادل باشد این مصاحبه را نشان می دهد و در آرشیو نود موجود است. دایی در مصاحبه اش در نود گفت کریم باقری بازیکن خوبی است اما از لحاظ فنی و تاکتیکی به تاکتیکش نمی خورد. اما وقتی من علی کریمی نیامدم او کریم باقری را برخلاف حرفش به تیم ملی دعوت کرد. در نود خیلی صحنه ها هست که نشان می دهد چه کسی ثبات ندارد.»

کریمی در مورد اینکه آیا اسطوره است اظهار داشت: «من یک بازیکن فوتبال هستم اگر مصاحبه ای آوردید که بگویم اسطوره هستم به شما جایزه می دهم. بابت بازی فوتبال پول گرفتم و هیچ منت و ادعایی ندارم یک روز آمدم یک روز هم می روم. اگر توانستید یک مصاحبه بگیرید که گفتم اسطوره هستم هر چه بخواهید می دهم. انشاالله پرسپولیس با حمایت هوادارانش روزهای خوبی داشته باشند و آنقدر شجاعت داشته باشیم که مشکلات را به گردن دیگران نیاندازیم.»
منبع:jamnews.ir

گردآوری شده توسط: گروه ورزش ایران فروم

پاسخ دایی, دایی, علی كریمی, تراکتورسازی تبریز, علی دایی, كریمی, پاسخ علی كریمی به صحبت های علی دایی, پاسخ كریمی به صحبت های علی دایی, پاسخ كریمی به صحبت های دایی, پاسخ علی كریمی, پاسخ كریمی

Cloob Print Google+