دسته بندی
 آخرین وضعیت توزیع سبد کالا

ابوالحسن فیروزآبادی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به نتایج دومین نشست ساماندهی توزیع سبد کالا با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزود: در این نشست از تعاونی های بزرگ که به طور عام 80 درصد توزیع کالا را بر عهده دارند، دعوت به همکاری برای توزیع سبد کالا شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در این نشست مسئولان حوزه ارتباطات قول مساعد دادند که ظرف چهار ساعت دستگاههای pos(کارتخوان) و pos بدون سیم را در اختیار تعاونی ها قرار دهند.

وی تعداد دستگاههای pos را در فروشگاههای توزیع سبد 2900 دستگاه اعلام کرد و گفت: بزودی تعداد این دستگاهها به چهار هزار دستگاه می رسد.

** ساعات توزیع سبد افزایش می یابد
فیروزآبادی با بیان این که، برای روان تر شدن توزیع سبد کالا مقرر شد تعاونی ها ساعات توزیع را افزایش دهند ادامه داد: توزیع کالا از ساعت 8 صبح تا 22 شب ادامه دارد و تعاونی ها در دو شیفت توزیع را بر عهده می گیرند.

** بیش از 11 میلیون سبد به تعاونی ها توزیع شده
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون 11 میلیون و 100 هزار سبد در تعاونی های توزیع شده است که تا امروز یک میلیون و 400 هزار خانوار سبد خود را دریافت کرده اند.

وی با اشاره به حضور ˈعلی ربیعیˈ برای وحدت مدیریت بین وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در توزیع سبد کالا، اظهار داشت: هماهنگی لازم با بانکها انجام شده و واحدهای سیار برای توزیع سبد کالا در اطراف شهر تهران مستقر شده اند که با تشکیل این واحدها مراکز توزیع افزایش می یابد.

فیروز آبادی گفت: سبد کالایی کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی هنوز اعلام نشده است، اما به محض اینکه ازدحام صفها کاهش یابد مرحله دوم برای گروههای یاد شده اعلام می شود.

وی توضیح داد: سهم عمده توزیع سبد کالای کارگران، بر عهده اتحادیه امکان است و بی تردید توزیع سبد کارگران با شرایط بهتری انجام می شود، زیرا مشکلات و نواقص مرحله نخست رفع خواهد شد.

وی در پایان گفت: همچنین دستگاههای اجرایی می توانند توزیع سبد کالایی را برای کارکنان خود انجام دهند که این توزیع می تواند از ازدحام صف ها بکاهد.
اخبار اقتصادی - ایرنا

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
امروز در ایران فروم
پربیننده های روز