دانلود نرم افزار رایگان


»

SolidWorks Enterprise PDM 2014 SP2.0 – مدیریت پروژه

SolidWorks Enterprise PDM 2014 SP2.0 – مدیریت پروژه

SolidWorks Enterprise PDM 2014 SP2.0 همانند نسخه‌های سال‌های گذشته با تاکید اساسی بروی ۳ نکته زیر طراحی و ساخته شده است .
برنامه ایی برای ذخیره سازی امن ، مدیریت و دسترسی به اطلاعات پروژه ‌های مهندسی بهبود سابقه کار،قابل اعتماد بودن،کاربرد پذیری
DBMS این برنامه بر پایه فن آوری Microsoft SQL Server ساخته شده است. این نرم افزار میتواند با مدیریت پروژه امکان Log کردن فعالیت کلیه افراد تیم ایجاد دسترسی‌ها برای کارکنان پروژه را بر اساس خواست مدیر پروژه ارائه کند.یکی دیگر از امکانات دیگر این نرم افزار مدیریت پروژه امکان محاسبه هزینه‌ها و تحویل در موقع لزوم برای پاسخگویی بر اساس نیاز مشتریان میباشد SolidWorks Enterprise PDM اجازه می‌دهد اعضای سازمان کار خود را به طور موثر با هم ، و با سرعت بیشتر و با کیفیت بالا انجام داده تا بهترین نتیجه حاصل گردد.
هدف نهایی برای توسعه دهندگان نرم افزار SolidWorks این بود که کاربر بتواند در نهایت به یک طراحی دقیق و سریع تر در طول روز برسد. بیش از ۳۰ درصد از زمان طراحی این نسخه از نرم افزار صرف افزایش عملکرد ، قابل اعتماد بودن و انجام پیش بینی‌های دقیق صرف شد. یک مثال از این حذف قابلیت face feature است. SolidWorks 2009 و در نسخه‌های قبلی ، در زمان حدود ۱۶ ثانیه در face feature می‌توان به بازسازی پرداخت در حالی که این قابلیت در نسخه سال ۲۰۱۴ به ۳٫۵ ثانیه کاهش یافته است.

SolidWorks Enterprise PDM 2014 SP2.0 – مدیریت پروژه دانلود با لينک مستقيم