Twixtor Pro 6.0.5 x64 پلاگین آهسته کردن فیلم و تصاویر برای افترافکت

دانلود نرم افزار رایگان


»

Twixtor Pro 6.0.5 x64 پلاگین آهسته کردن فیلم و تصاویر برای افترافکت

Twixtor Pro 6.0.5 x64 پلاگین آهسته کردن فیلم و تصاویر برای افترافکت

Twixtor Pro 6.0.5 حتما تاحالا شده که آرزوی یه دوربین بسیار سریع که بتونه فیلم‌های ضبط شده را خیلی آهسته پخش کند رو داشته اید.در واقع اگر یکم انتظارات خود را کم کنید ، مثلا اگه قصد آهسته کردن صحنه ی تیر اندازی را دارید این روش به درد تون نخواهد خورد.
با این روش میتوانید فیلم گرفته شده با موبایلتون رو هم بصورت حرفه ای آهسته کنید.اما در نظر داشته باشید که تعداد فریم در ثانیه‌های فیلم تان هر چقدر بیشتر باشد ، صحنه ی آهسته ی بدست آمده هم خوب تر از آب در خواهد آمد.
مثلا فرض کنید شما دوربینی دارید مثله hs20 و دوربینی که تو لیست ضبطش حالت‌های بالاتر از ۶۰ فریم بر ثانیه رو دارن.مثلا ۱۹۲۰*۱۰۸۰ ۶۰fps یا ۱۲۸۰*۷۲۰ ۶۰fps و یا مثلا دوربینی که بتونه ۴۸۰fps ضبط کند.در ضمن هر چی تعداد فریم بالاتر بره ، رزولوشن هم پایین میاد و کیفیت افت میکنه.یعنی دوربین مدت زمان کمتری به پردازش اختصاص میده و بی کیفیت از آب درمیان. بعد از اینکه از یه حرکت نسبتا سریع فیلمبرداری کردید(مثلا شوت کردن توپ) حالا اونو داخل‌هارد کامپیوترتون میریزید و میرید سراغ ویرایش از طریق کامپیوتر ابتدا پلاگین Twixtor رو برای نرم افزار after effect از سایت دانلود سافت ور دریافت و استفاده کنید و لذت ببرید.

Twixtor Pro 6.0.5 x64 پلاگین آهسته کردن فیلم و تصاویر برای افترافکت دانلود با لينک مستقيم