دسته بندی
 بایرن مونیخی ها چقدر دستمزد می گیرند

برای فصل 2014 – 2013 تیم های مختلف فوتبال در دنیا دستمزدهای متفاوتی را برای بازیکنانشان در نظر گرفته اند؛ خیلی ها با افزایش دستمزد برخی از بازیکنانشان تلاش کرده اند آنها را به تمدید قرارداد وادارند و برخی هم که از پیش قرارداد داشته اند و مطابق با همان مواردی که در قراردادهایشان ذکر شده دستمزد می گیرند.
در این میان البته سهم باشگاه بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی در اروپا و آلمان سهم ویژه ای است. « اسپورت بیلد » در این راستا دستمزد بازیکنان این تیم برای فصل 2014 – 2013 را منتشر کرده که مشخص شده فقط دو بازیکن بیشتر از ده میلیون یورو دستمزد می گیرند.

ریبری و گوتسه، پردرآمد ترین ها
اگرچه اسپورت بیلد اشاره ای نکرده که این دستمزدها با کسر مالیات محاسبه شده یا خالص است با این حال نزدیک به 15 بازیکن بایرن مونیخ دستمزد سالیانه ای بیش از 5 میلیون یورو دریافت می کنند. این تعداد البته کمی بیشتر از میانگین موجود در سایر تیمهای اروپایی است. با این حال چیزی که مشخص است اینکه ریبری و ماریو گوتسه هرکدام با دستمزد سالیانه 12 میلیون یورو بیشترین دستمزد را در بین بازیکنان بایرن مونیخ می گیرند.

200 میلیون یورو دستمزد
اسپورت بیلد نوشته که بایرن مونیخ در مجموع 200 میلیون یورو دستمزد به کادر فنی و بازیکنانش می دهد که بعد از تیم های من سیتی و چلسی در اروپا این رقم، قابل توجه است.

البته گفتنی است بایرن مونیخ در کنار این همه دست و دلبازی بیشترین دستمزد در دنیا را هم به مربی اش می دهد. پیش تر رسانه های اروپایی از دستمزد 17 میلیون یورویی گواردیولا در تیم بایرن مونیخ خبر داده بودند.

اخبار ورزشی - تابناک

گردآوری شده توسط: گروه ورزش ایران فروم
Cloob Print Google+