دسته بندی
 ربودن و تجاوز به زن جوان، سناریو مرد انتقامجو

به گزارش ایسنا، با شکایت زنی به نام «پروانه» در هجدهم بهمن ماه امسال، پرونده‌ای تحت عنوان آدم ربایی مقرون به آزار و اذیت به عنف در کلانتری 163 ولنجک گشوده شد.

این زن با حضور در کلانتری، در حالی که شکواییه‌ای از دادسرای ناحیه 27 امور جنایی تهران در دست داشت، عنوان کرد که یک دستگاه خودروی پرشیا خاکستری با شیشه‌های دودی حوالی پونک، کنار وی ایستاده و فردی قوی هیکل از خودرو پیاده و با تهدید چاقو، او را به زور سوار خودرو کرده است و به منزلی در شمال تهران، منتقل و با تهدید چاقو وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

پس از ثبت اظهارات این زن، ماموران با راهنمایی شاکیه، پس از استعلام شماره پلاک خودرو، آدرس مالک در محدوده ولنجک را به دست آوردند که با هماهنگی‌های انجام شده با بازپرس دادسرای امور جنایی، ماموران اطلاعات و تجسس کلانتری 163 ولنجک برای دستگیری متهم به محل اعزام شدند.

نهایتا در ساعت 21:10، نوزدهم بهمن ماه ماموران وارد مخفیگاه وی شده و این متهم جوان را در حالی که در حال تماشای تلویزیون بود، در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند و خودروی پرشیای وی را نیز که در پارکینگ قرار داشت، توقیف کردند.

متهم پس از دستگیری، خود را «اردشیر» معرفی کرد، در بازجویی‌ها گفت که به انگیزه انتقام به دلیل شکست عشقی، اقدام به ربودن شاکیه و آزار و اذیت آن کرده است.

متهم پس از تحقیقات مقدماتی بنا به دستور بازپرس دادسرای عمومی جنایی تهران، برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

اخبار حوادث - ایسنا

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
امروز در ایران فروم
پربیننده های روز