دسته بندی
عکس دیده نشده از بنیامین بهادری به همراه دخترش بارانا + بارانا به همراه مادرش

( ترانه : فرید احمدی / آهنگ : بنیامین بهادری / تنظیم : نیما وارسته )
( میکس و مسترینگ : نیما وارسته / گیتار اسپانیش ، آکاردئون : فیروز ویسانلو )
( گیتار بیس : آرش سعیدی / گیتار الکتریک : آلن بارسخیان )
(پرکاشن : علیرضا میر آقا / درامز : استیو آوانسیان / گیتار آکوستیک : محمد موجرلو )

عکس دیده نشده از بنیامین بهادری به همراه دخترش بارانا + بارانا به همراه مادرش
( بنیامین بهادری به همراه دخترش بارانا )

عکس دیده نشده از بنیامین بهادری به همراه دخترش بارانا + بارانا به همراه مادرش

( بارانا و مادرش نسیم حشمتی )

آلبوم جید بنیامین بهادری در سکوت مطلق خبری در بازار موسیقی کشور منتشر شد.

این خواننده نام «بنیامین ۹۳» را برای آلبومش انتخاب کرده و در توضیحات اثر نوشته: «تقدیم به نسیم جان ، با عشق و امید».

نسیم حشمتی همسر بنیامین بهادری ، 29 آذر امسال در بزگراه شهید همت و در تصادف اتومبیل درگذشت.او و بنیامین سوار یک دستگاه "دوو ماتیز" و در مسیر شرق به غرب همت ، در حال حرکت بودند که یک دستگاه "پژو 206 " از پشت به این خودرو برخورد کرده و به علت سرعت و شدت ضربه، خودرو به سمت راست منحرف و در فضای سبز سمت راست حاشیه بزرگراه واژگون شد.

نسیم حشمتی که 30 ساله بود، بر اثر ضربه، مصدوم و به بیمارستان منتقل و در آنجا فوت کرد. او و بنیامین یک دختر خردسال به نام بارانا داشتند که عکس او روی آلبوم جدید بنیامین و در کنارش دیده می شود.

به گزارش سایت موسیقی ما ، در این آلبوم فرید احمدی ، نیما وارسته و علی منصوری با بنیامین همکاری داشته‌اند و این خواننده ملودی‌های آلبومش را خودش ساخته است.
این آلبوم 12 قطعه به نام‌های قهوه، جادوگر گیسو، مدار، دوباره چشمات، هفته عشق، دست نگه دار، عشق داغ من، یه خونه، فقط شبیه خودتی، گل یاس 2، آشوب و عشق در روز قیامت ، دارد.

بنیامین در قسمتی از کاتالوگ معرفی این آلبوم نوشته است: «تمام این ترانه‌ها دلتنگ تواند، مثل خود من که بیشتر از همیشه دلم برایت تنگ شده است»

بنیامین بهادری چند روز پیش هم در صفحه شخصی اش در ایسنتاگرام با انتشار متنی از همدردی مردم و دوستانش تشکر کرد و نوشت:«سپاس از شما كه شانه به شانه مان بوديد كه سنگينى بار اين غم از سر و دوش ما گران تر بود .آن كه شمعى برافروخت، آنکه آهى كشيد، آن كه شبنم اشكى افشاند، آن كه گلى فرستاد، آن كه قدمى به تسلايمان برداشت،آن كه از دوردستها دعايمان كرد گمان نبرد كه فراموشمان مى شود.

او مانند نسيم از اين باغ عبور كرد و بارانا يادگارش در دستان ماست. بيهوده نبود كه نسيم در تمام ترانه هايمان وزيدن گرفته بود و مگر مى شد كه باران نبارد.

واى باران باران

شيشه پنجره را باران شست

از دل من اما چه كسى نقش تو را خواهد شست.»

برای نخستین بار بنیامین در پوستر آلبومش از تصویری دختر کوچک‌اش به نام «بارانا» هم استفاده کرده که همین انتخاب باعث شده پوستر این آلبوم پوستری خاص و ویژه شود.

در این آلبوم «فرید احمدی» و «نیما وارسته» و «علی منصوری» با بنیامین همکاری داشته‌اند و این خواننده ملودی های آلبومش را خودش ساخته است.

گردآوری شده توسط: گروه سرگرمی ایران فروم
Cloob Print Google+