دسته بندی
نکته های زیبایی مخصوص فصل بهار

بهار فصل تازگی و طراوت و شادابی می باشد ، همان اندازه که طبیعت زیبا می شود و تغییر می کند شما نیز باید زیبا شوید و تغییر کنید بنابراین بهتر است برا ی رسیدن به نتیجه ی مطلوب تر برخی نکات را رعایت کنید.

در این مقاله نکاتی در زمینه ی زیبایی ویژه فصل بهار را به شما ارائه می دهیم :

1 - لایه برداری پوست
با استفاده از یک لایه بردار عیب و نقص های پوست خود را از بین ببرید ولی برای اینکه طراوات و شادابی پوستتان را حفظ کنید حتما از یک اسکراب حاوی آنتی اکسیدان همراه با لایه بردار استفاده کنید.

2 - مرطوب کننده ای سبک تر انتخاب کنید
فصل بهار هنوز دارای رطوبت است و به اندازه ی تابستان خشک نیست بنابراین بهتر است برای فصل بهارمرطوب کننده و کرم روز سبک تری برای خود تهیه کنید تا پوست شما کرم های سنگین را تحمل نکند و شاداب تر باشد.

3 - شروع به استفاده ازمحصولات ضد چروک کنید
حتما در فصل بهار از ضد آفتاب و کرم های ضد چروک در قسمت هایی از پوستتان که در معرض آفتاب قرار دارد استفاده نمایید. به ویژه گردن و دستها و صورت زیرا آفتاب بهار باعث آسیب رساندن به پوست می شود.

4 - موهایتان را کوتاه کنید
هوای سرد و خشک زمستان حتما به موهایتان آسیب رسانده است پس بهتر است موهایتان را کمی کوتاه کنید تا موهایی به درخشانی آفتاب بهار بدست آورید.

5 - کیف آرایش خود را تمیز کنید
اگر تمام پاییز و زمستان از لوازم آرایش خود استفاده کرده اید اکنون پس از ۶ ماه باید آن ها را دور بریزید و لوازم آرایش جدید برای فصل بهار تهیه کنید تا پوستتان نیز علاوه بر هوای جدید ، لوازم آرایش جدید را نیز تجربه کند.

منبع : arayeshik.com

گردآوری شده توسط: گروه سبک زندگی ایران فروم
Cloob Print Google+
پربیننده های روز