دسته بندی
به روش زیر بدون دکلره موهایتان را روشن کنید

در میان آرایشگران اصطلاحی وجود دارد كه می‌گویند « رنگ، رنگ را باز نمی‌كند » اما در صورتی كه آرایشگری توانایی و مهارت لازم را داشته باشد، می‌تواند بدون پودردكلره و با استفاده از اكسیدان و رنگ موی مناسب، رنگ موی تیره‌ای را به پایه روشن درآورد. نکته مهم این کار هم دقت در انتخاب رنگ و اكسیدان است...

_ در بازار امروز رنگ موی ایران، اکسیدان شماره 1 یا 6 درصد، شماره 2 یا 9 درصد و شماره 3 یا 12 درصد وجود دارد كه باتوجه به رنگ دلخواه باید از اكسیدان مناسب آن استفاده كرد.

_ در صورتی كه شخصی موهای نازك رنگ‌نشده داشته باشد و بخواهد موی خود را 3 درجه روشن كند با استفاده از اكسیدان شماره 2 یا همان 9 درصد و تركیب آن با رنگ دلخواه می‌تواند مو را 3 درجه روشن کند هرچه مو ضخیم‌تر و تیره‌تر باشد، باید از اكسیدان درصد بالایی استفاده شود.

_ اكسیدان شماره یك یا 6 درصد برای موهایی كه می‌خواهند تنها یك درجه روشن شود، پیشنهاد می‌شود و اكسیدان 12 درصدی برای روشن كردن 4 تا 5 درجه مو كاربرد دارد. باید توجه داشت كه رنگ و اكسیدان به تنهایی هیچ تاثیری روی مو ندارند و باید از تركیب هر دو استفاده كرد.

_ موهایی كه سفیدی آنها بیش از 50 درصد است، رنگ موهای شماره 00 پیشنهاد می‌شود.

_ در برخی از برندهای معروف، رنگ موهایی با نام اسپیشیال بلوند وجود دارد كه می‌توان با استفاده از اكسیدان مناسب و بدون پودردكلره رنگ مو را تا پایه 6 درجه روشن كرد.

_ در صورتی كه مو از قبل های‌لایت شده باشد با استفاده رنگ‌های اسپیشیال می‌توان مو را به رنگ دلخواه درآورد.

_ باید به این نكته توجه داشت كه رنگ و اكسیدان مصرفی برای رنگ مو به جنس، پایه اصلی رنگ مو بستگی دارد. دقت در انتخاب اكسیدان و رنگ موی مناسب می‌تواند ما را به رنگ دلخواه نزدیك كند.

منبع : salamat.ir

گردآوری شده توسط: گروه سبک زندگی ایران فروم

دکلره, روشن کردن مو, روشن کردن مو بدون دکلره, چگونه بدون دکلره موهایمان را روشن کنیم, روش های روشن کردن مو, روشن کردن مو بدون دکلره

Cloob Print Google+
پربیننده های روز