دسته بندی
پربیننده های اجتماعی
کاهش دمای پایتخت طی دو روز آینده

احد وظیفه : بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی در سه روز آینده در برخی مناطق استان هرمزگان، جنوب فارس، شرق بوشهر و جنوب سیستان و بلوچستان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر، ورزش باد، بارش پراکنده یا رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وی، طی سه روز آینده در شرق کشور بویژه شمال سیستان و بلوچستان وزش باد و گرد و خاک ادامه خواهد داشت. در این مدت سواحل شرقی دریای خزر و شمال سمنان در ساعات بعد ازظهر و شب رگبار باران گاهی رعد و برق خواهند داشت.

وظیفه با بیان این که از بعد از ظهر روز سه شنبه تا اواخرهفته دریای خزر مواج خواهد بود، اظهار داشت: در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مناطق غربی و مرکزی خلیج‌فارس و شرق دریای عمان مواج است.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز سه شنبه صاف و در شهرهای جنوبی با باد و گردوخاک همراه خواهد بود. همچنین حداقل و حداکثر دما در این روز به 30و 39درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد. در روز چهارشنبه نیز آسمان پایتخت صاف در شهرهای جنوبی باد و گردوخاک در بعدازظهر رشد ابر در ارتفاعات پیش‌بینی شده است و حداقل و حداکثر دما در این روز به 28 و39 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

منبع: mehrnews.com

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
امروز در ایران فروم
پربیننده های روز