دسته بندی
بازیگر خوش خنده از اولین روزهای پدر شدنش گفت + عکس دوقلوهایش

مجید صالحی در ذهن بسیاری از ما مساوی است با لبخند... فردی که نقش پر رنگی را در بسیاری از فیلم و سریال‌های کمدی داشته است، اما نکته جالب اینجاست که او می‌‌‌گوید برخلاف ظاهر خندانش در فیلم و سریال‌ها، چندان فرد شوخ طبعی نیست و جالب‌تر اینکه تا حدی هم خجالتی است.


بازیگر خوش خنده از اولین روزهای پدر شدنش گفت + عکس دوقلوهایش

اما سورپرایز ویژه این روزهای صالحی خبر پدر شدنش است، آن هم چه پدر شدنی. آقا مجید که خودش در یک خانواده پر جمعیت بزرگ شده، صاحب دو قلو شده است. همین موضوع باعث شد گپی با او بزنیم.


لذت بزرگ شدن

من خودم در خانواده پر جمعیتی بزرگ شدم، به همین خاطر همیشه دوست داشتم همان لذتی را که خودم در دوران کودکی‌ام از حضور در خانواده‌پر جمعیت داشتم، بچه‌هایم هم ببرند، خدا رو شکر هم که به تازگی صاحب دو قلو شدم، همین که شما چشمتان را باز می‌کنید و صاحب دو فرزند می‌شوید حس وصف ناپذیری است. شاید اولش به خاطر شرایط نگهداری و مسائلی از این دست کمی ناراحت شوید، استرس بگیرید، اما همه این مسائل به هیجان پدر شدن می‌ارزد. در هر حال خوشحالم که خدا یه دو قلو به من داده است که نام‌شان را آروین و حنا گذاشته‌‌ام.


برخلاف ظاهرم آدم خجالتی هستم

وقتی شما بازیگر می‌شوید، افراد ناخودآگاه شما را از روی کارهایتان قضاوت می‌کنند، به همین خاطر افرادی که من را در خیابان می‌بینند فکر می‌کنند من یک آدم شوخ طبع هستم که مدام در حال خندیدنم و هیچ‌چیزی برای ناراحتی و غصه خوردن در زندگی من وجود ندارد، در حالی که اینطور نیست و فراز و فرودهای زندگی، روی من هم مثل همه آدم‌ها تاثیر می‌گذارد یا این تفاوت که بعد از گذشت سالها و حضور در کارهای تصویری من هنوز فردی خجالتی هستم و در برخوردهای ابتدایی، با دیگران نمی‌توانم خیلی زود یا آنها صمیمی شوم و احتیاج دارم که زمان بگذرد و همین موضوع باعث می‌شود که بعضی‌ها فکر کنند من آدم اخمویی هستم و یا خودم را می‌گیرم.


لذت وقت‌گذرانی با خانواده

متاسفانه شرایط کاری ما به گونه‌‌ایست که زمان چندانی برای حضور در کنار اعضای خانواده نداریم. به همین خاطر من از کوچکترین فرصتی که به وجود می‌آید، استفاده و سعی می‌کنم وقتی را با اعضای خانواده‌ام بگذرانم. از وقتی هم که پدر شدم حس مسئولیتم در قیاس با گذشته چند برابر شده است و مدام دنبال بهانه می‌گردم تا در خانه باشم و با دو قلوه‌هایم وقت بگذرانم.


شانس آوردم با همسرم ازدواج کردم

آدم‌ها وقتی مجرد هستند مدام می‌ترسند که بعد از ازدواج مسیر زندگی‌شان تغییر کند و دیگر مانند سابق به کارهایشان نتوانند بپردازند، افرادی هم که در کارهای هنری هستند، این استرس و نگرانی در آنها دو چندان وجود دارد. شاید در برخی از موارد هم حق با آنها باشد، چراکه اگر آنها انتخاب درستی نداشته باشند در زندگی‌شان دچار مشکل می‌شوند، اما خوشبختانه این موضوع در مورد من اتفاق نیتفاد. همسر من به لحاظ فکری به شدت با من همراه است و در طول این‌سال‌ها همیشه مانند یک حامی کنار من قرار گرفته. به همین خاطر از اینکه ازدواج کردم و خدا چنین همسر و فرزندانی به من داده واقعا خوشحالم.

خانواده سبز

گردآوری شده توسط: گروه سرگرمی ایران فروم
Cloob Print Google+