دسته بندی
تصاویر مرتضی پاشایی در بیمارستان

این خواننده جوان موسیقی ایران در ادامه مبارزه با بیماری سخت، از چند روز پیش در بیمارستان بستری شد و در وبسایت خود همزمان با شبهای دهه اول محرم و عزاداری حسینی، خطاب به هوادرانش نوشته بود: سلام برای ادامه درمانم یه چند روزی بیمارستانم. هر سال تو این شبها جایی بودم که دلم می خواست. امسال قسمت نشد. شما که می رین به یاد منم باشین. دوستتون دارم تا ابد.

تصاویر مرتضی پاشایی در بیمارستان

شادمهر عقیلی خواننده ایرانی مقیم آمریكا در پیامی كه در سایت پاشایی منتشر شد نوشت: هنرمند خوب کشورمون مرتضی پاشایی عزیز که این روزها داره با بیماری میجنگه و در عین حال به کار و فعالیت هنریش ادامه میده.برایش آرزوی سلامتی میکنم و امیدوارم به زودی بتونه با سلامتی کامل بازهم مثل گذشته کارهای زیبا ارائه بده. مرتضی پاشایی در پاسخ به عقیلی هم پاسخ داد: ممنون از شادمهر عزیز برات آرزوی بهترین ها رو دارم.

رضا صادقی هم در پیامی نوشته بود: سلام به همه دوستان جانم، توى این شبهایى كه به هر بهانه ایی وصل میشین این جون با عشق و با هنر سرزمین رو دعا كنین، نمیدونم چرا ولى امشب یكدفعه دلم براش دعا كرد.... مرتضى پاشایى یك جون با اخلاق كه من قلبا دوسش دارم و صمیمانه دعا میكنم امشب براش، شماها هم با درون صاف و زیباتون براش از خدا سلامتى و ارامش بخواهین..... امین.

تصاویر مرتضی پاشایی در بیمارستان

مرتضی پاشایی هم چنین به صادقی پاسخ داد: ممنون از رضا صادقی عزیزم امیدوارم هرجا که هست موفق و پیروز باشه.
از سوی دیگر قاسم كویتی پور مداح و خواننده ترانه های حماسی و اجتماعی نیز جمعه شب در برنامه ای در شبكه سه سیما از مردم خواست برای سلامتی مرتضی پاشایی دعا كنند.

گفتنی اینكه مرتضی پاشایی متولد ۱۳۶۳ در تهران است و در رشته گرافیک تحصیل کرده است. وی فعالیت موسیقی را از ۱۴ سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد. دلخوری، یکی بود یکی نبود، به خدا، بیا برگرد، تنهایی، آرزو، برو، عشق یعنی این، در دقیقه آخر، ستایش، مثل شیشه، جاده یک طرفه و یکی هست، نگران منی، قلبم رو تکراره و … از جمله آثار این خواننده جوان و مجبوب کشورمان است. حدودا از آذر سال ۹۲ پزشکان تشخیص دادند مرتضی پاشایی بیماری سرطان دارد.

تصاویر مرتضی پاشایی در بیمارستان

گردآوری شده توسط: گروه سرگرمی ایران فروم
Cloob Print Google+