دسته بندی
این بازیگر درباره علت اصلی جذب مخاطبان این سریال اظهار داشت: در زندگی عادی و روزمره مردم به طور طبیعی اتفاقات تلخ و غم انگیزی رخ می دهد و مردم برای...

سپند امیرسلیمانی بازیگر سریال خوش نشین ها عقیده دارد كه مهمترین ویژگی "خوش نشین ها" ،وجود هارمونی و هماهنگی در تمامی ساختار و مسائل موجود در سریال است.

سپند امیرسلیمانی، بازیگر نقش حامد در سریال "خوش نشین ها" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: نقش حامد در این سریال با كاراكترهای قبلی من بسیار متمایز بود و در كل نقش حامد در "خوش نشین ها" از ابتدای داستان با یك ضرباهنگ تند از مسیر عادی زندگی خویش خارج می شود و یك سری فراز و نشیب های متفاوت را پشت سر می گذارد.
وی درمورد مهمترین شاخصه قصه "خوش نشین ها" افزود: بارزترین ویژگی این سریال، وجود یك هارمونی در تمامی ساختار داستان و مسائل موجود در آن است و همین امر سبب می شود كه همه اتفاقات به شكلی منسجم به هم ارتباط پیدا كنند و همچنین دیده شدن صمیمیت موجود بین عوامل پشت صحنه در میان داستان بسیار جذاب است.
این بازیگر درباره علت اصلی جذب مخاطبان این سریال اظهار داشت: در زندگی عادی و روزمره مردم به طور طبیعی اتفاقات تلخ و غم انگیزی رخ می دهد و مردم برای فاصله گیری از این دغدغه ها و مشغله های ذهنی خواستار دیدن آثار شاد و مفرح هستند و "خوش نشین ها" با به وجود آوردن شرایطی مفرح و دور كردن مخاطب از این نگرانی ها،نگاه بیننده را به خود جذب كرده است.
امیرسلیمانی در مورد عوامل این سریال خاطرنشان كرد:با تمام عوامل سریال از جمله تهیه كنندگان و كارگردان "خوش نشین ها از سریال "من یك مستأجرم" دوست صمیمی هستم و من به طور كامل به جنس كار آنان و خواسته هایشان آشنایی دارم و سعید آقاخانی در مقام یك كارگردان،بخوبی بر روی بازی ها اشراف دارد.


منبع: jamejamonline.ir


گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
تازه ترین اخبار فرهنگی
پریازدیدترین ها