دسته بندی
فیلم سینمایی «پرتقال خونی» روایت داستان مهندس میانسالی به نام والا است كه در آستانه جدایی از همسرش است. در این بین دختر جوانی به نام ترمه برای...

فیلم سینمایی «پرتقال خونی» به كارگردانی سیروس الوند در مرحله تدوین قرار دارد تا برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود.

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «پرتقال خونی» این روزها زیر نظر سیروس الوند و توسط «بهروز داوری» در حال تدوین است و به زودی صداگذار آن مشخص می‌شود.
براساس این گزارش، گروه سازنده، این فیلم را برای اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر آماده می‌كنند.
فریبرز عرب‌نیا، نیوشا ضیغمی، حامد بهداد، زیبا بروفه، آهو خردمند و ویشكا آسایش در تازه‌ترین فیلم سیروس الوند ایفای نقش كرده‌اند.
فیلم سینمایی «پرتقال خونی» روایت داستان مهندس میانسالی به نام والا است كه در آستانه جدایی از همسرش است. در این بین دختر جوانی به نام ترمه برای طراحی دكور دفتر كارش می‌آید و رفته رفته این آشنایی به شكل‌گیری رابطه‌ای عاطفی می‌انجامد. والا كه زخم خورده از زندگی مشترك است با احتیاط و كمی بدبینانه در این رابطه پیش می‌رود تا اینكه شخصی به نام سیاوش قدم در زندگی ترمه می‌گذارد و...
عوامل این فیلم عبارتند از: كارگردان: سیروس الوند، تهیه‌كننده: محمد نشاط، فیلمنامه: پیمان عباسی، سرمایه‌گذاران: آرش پولادخان و نیوشا ضیغمی، فیلمبردار: محمود كلاری، صدابردار: حسن زاهدی، گریم: ایمان امیدواری، طراح صحنه و لباس: نازی پرتوزاده، تدوین: بهروز داوری زیر نظر سیروس الوند، عكس: علی نیك‌رفتار، روابط عمومی: سهیل سلیمانی.

پرتقال خونی

پرتقال خونیپرتقال خونیمنبع: farsnews.com


گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
تازه ترین اخبار فرهنگی
پریازدیدترین ها