دسته بندی
بازیگران «پایان نامه» تکمیل شدند

چکامه چمن‌ماه به گروه بازیگران «پایان نامه» پیوسته بلکه بتواند به مدد بازی در کنار هنرمندانی نظیر داریوش ارجمند و احمد نجفی از رخوتی که مدتها است گرفتارش شده، رهایی یابد...

چکامه چمن‌ماه به گروه بازیگران «پایان نامه» پیوسته بلکه بتواند به مدد بازی در کنار هنرمندانی نظیر داریوش ارجمند و احمد نجفی از رخوتی که مدتها است گرفتارش شده، رهایی یابد.
پس از حاشیه‌های برآمده از موضوع فیلم تازه حامد کلاهداری یعنی «پایان‌نامه» که به نوعی به رخدادهای پس از انتخابات مرتبط است، لیلا اوتادی از بازی در این پروژه کنار کشید و کلاهداری هم پس از رایزنی‌های فراوان با چند بازیگر مطرح به گزینه‌ای بهتر از چکامه چمن‌ماه برای بازی در این فیلم نرسید.
چمن‌ماه که فارغ‌التحصیل مجسمه‌سازی است، هرچند فعالیت سینمایی خود را با بازی در اثری ارزشمند با عنوان «بودن یا نبودن» به کارگردانی کیانوش عیاری آغاز کرد اما نتوانست چنان که بای در انتخاب‌های بعدی خود برای بازی در آثار سینمایی موفق باشد و دیری نگذشت که به یکی از بازیگران درجه دوم سینمای تجاری بدل شد.
«شکلات»، «صبحانه برای دو نفر» و «ازدواج صورتی» از جمله آثار چمن‌ماه می‌باشند. از آخرین کارهای اکران شده این بازیگر 30 ساله می‌توان به «حریم» و «محافظ» اشاره کرده که هر دو فیلم آثاری بیش از حد متوسط نبودند و به همین دلیل توجه مخاطبان را برنینگیختند.
چمن‌ماه حالا به «پایان نامه» پیوسته بلکه بتواند به مدد بازی در کنار هنرمندانی نظیر داریوش ارجمند، حامد کمیلی و احمد نجفی از رخوتی که مدتها است گرفتارش شده، رهایی یابد.


منبع: inn.ir

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
تازه ترین اخبار فرهنگی
پریازدیدترین ها