دسته بندی
تازه های فناروی
حضور مایکروسافت در کنگره‌ی موبایل بارسلون تایید شد
نسخه تازه نقشه‌ی گوگل با ویژگی‌های جدید برای اندروید در راه…
مدیر بخش تلویزیون سامسونگ سکان تجارت موبایل را دست می‌گیرد!؟
پیش‌بینی فروش ۷۱.۵ میلیون آیفون در فصل پاییز
سامسونگ به رقابت در حوزه سرویس پخش ویدیو باز می‌گردد
سامسونگ قلم Advanced S Pen را با ویژگی‌های بیشتر و حساسیت…
نمایشگر ۴.۱ اینچی شارپ با تراکم ۷۳۶ پیکسل بر اینچ به جنگ…
مراسم معرفی دستگاه‌های جدید موتورولا در ۱۳ شهریور: منتظر…
ساعت هوشمند ایسوس در نمایشگاه IFA رونمایی خواهد شد
کنترل دره‌ی سیلیکون در دستان مردان سفید پوست و آسیایی‌ها است
اولین تصویر از هدست واقعیت مجازی سامسونگ بدست آمد
توییتر تایید کرد: ۲۳ میلیون از اکانت‌های فعال توییتر، بات…
ملکده: متفاوت بیابید- جستجوی املاک مناطق 22 تهران بر روی…
اپل و سامسونگ در اردیبهشت ماه بار دیگر به دادگاه خواهند رفت
آیفون، تلفن‌هوشمند محبوب قشر پردرآمد در بازار ایالات متحده…
حداکثر سن از زمان ثبت نام آزمون 25 سال تمام (متولدین 15 آذر سال 64 به بعد) و برای آقایان که خدمت نظام وظیفه را گذرانده اند طول دوره نظام وظیفه (حداکثر به مدت 2 سال) به سن اضافه می شود.

مهر: جزئیات نحوه پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی برای سال تحصیلی 91 - 90 در دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام شد که بر اساس آن داوطلبان می توانند از 15 آذر تا 30 دی ماه در آزمون ورودی این دوره شرکت کنند.

هدف از جذب دانشجو در این دوره جذب فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی سایر رشته ها است که با توانمندیهای بالا در رشته پزشکی شرکت کنند تا علاوه بر ارتقای سطح فارغ التحصیلان، انگیزش فراگیران گروه پزشکی نیز افزایش یابد.

افراد باید واجد شرایط عمومی تحصیل رایگان بوده و از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته کلیه رشته های گروه علوم پزشکی و گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم تجربی باشند.

حداکثر سن از زمان ثبت نام آزمون 25 سال تمام (متولدین 15 آذر سال 64 به بعد) و برای آقایان که خدمت نظام وظیفه را گذرانده اند طول دوره نظام وظیفه (حداکثر به مدت 2 سال) به سن اضافه می شود.

شرکت کنندگان باید معدل کل دیپلم بالاتر از 18 و معدل مقطع کارشناسی بالاتر از 16 داشته باشند. دانشجویان مشمول آیین نامه استعدادهای درخشان در رشته های مورد پذیرش از موضوع داشتن شرط معدل دیپلم 18 و بالاتر و معدل کارشناسی 16 و بالاتر) معاف هستند.

داوطلبان شرکت در این دوره باید مدرک زبان انگلیسی خود را ارائه دهند. براساس ضوابط اعلام شده حد نصاب قبولی آزمون TOFEL باید 500، IELTS باید 6 و MCHE باید 50 باشد.

قبولی در آزمون چند مرحله ای پذیرش کتبی، مصاحبه و آزمون شناختی از دیگر شرایط پذیرش در این دوره است منابع اعلام شده بر اساس آزمون امتحان جامع علوم پایه پزشکی است

داوطلبان آزمون باید مدارک خود را از 15 آذر ماه تا پایان وقت اداری 30 دی ماه 89 با پست سفارشی به آدرس بلوار کشاورز، نبش خیابان قدس، سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران، طبقه هفتم، معاونت آموزشی، مرکز آزمون دانشگاه، کد پستی 1417653761 ارسال کنند.

تکمیل فرم های مربوطه، تصویر مدرک دوره کارشناسی، تصویر مدرک معتبر که نشان دهنده معدل مقطع دیپلم متوسطه باشد (معدل پیش دانشگاهی مد نظر نیست)، تصویر مدرک معتبر که نشان دهنده معدل مقطع کارشناسی رشته های مورد پذیرش باشد، تصویر معافیت دائم یا پایان خدمات برای داوطلبان مرد، تصویر مدرک زبان انگلیسی، تصویر تمام صفحات شناسنامه، دو عدد عکس 3*4 و اصل فیش بانکی به مبلغ 200 هزار ریال از جمله مدارک مورد نیاز در این دوره است

از داوطلبانی که شرایط ورود به دوره را کسب کرده اما مدرک زبان ندارند به طور مشروط ثبت نام به عمل آمده و باید تا قبل از آزمون جامع علوم پایه مدرک مذکور را ارائه کنند، در غیر این صورت از ادامه تحصیل منع خواهند شد. در صورت واجد شرایط نبودن داوطلب مبلغ پرداختی جهت ثبت نام قابل استرداد نخواهد بود.

توزیع کارت آزمون در روزهای دوشنبه و سه شنبه 9 و 10 اسفند ماه 89 در طبقه همکف سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران صورت می گیرد.

آزمون کتبی روز سه شنبه 10 اسفند 89 برگزار می شود و محل و ساعت آزمون در زمان توزیع کارت اعلام خواهد شد.

نتایج قبول شدگان آزمون کتبی اردیبهشت ماه سال 90 اعلام می شود.

گردآوری شده توسط: گروه خبــر ایران فروم
Cloob Print Google+
امروز در ایران فروم
پربیننده های روز